AutoEder Karlovy Vary

Poskytované služby:

  • Prodej nových vozidel
  • Výkup a prodej ojetých vozidel
  • Financování a pojištění
  • Servisní práce
  • Karosářské a lakýrnické opravy
  • Měření emisí
  • Zajištění provedení STK

Kontaktní informace:

Chebská 392/116B
360 01 Karlovy Vary
IČ 29066476
DIČ CZ29066476

Tel.: +420 359 807 094
Fax: +420 359 807 096
E-mail: servis@autoeder.cz

Prodej
  • Tel.: +420 359 807 095
  • E-mail: prodej@autoeder.cz
  • Otevírací doba:
    Po - Pá: 8.00 - 18.00
    So: 8.00 - 12.00
Kontakty
  • Manažer prodejního oddělení
  • Ing. Igor Vaněk
  • Tel.: +420 359 807 095
  • Mobil.: +420 608 114 496
  • E-mail: Igor.Vanek@autoeder.cz
  • Fleetový manažer
  • Petr Klíma
  • Tel.: +420 359 807 095
  • Mobil.: +420 725 387 164
  • E-mail: Petr.Klima@autoeder.cz
Servis
  • Tel.: +420 359 807 094
  • E-mail: servis@autoeder.cz
  • Otevírací doba:
    Po - Pá: 8.00 - 18.00
    So: 8.00 - 12.00
Kontakty
  • Manažer poprodejního oddělení
  • Stanislav Šimek
  • Tel.: +420 359 807 094
  • Mobil.: +420 777 880 303
  • E-mail: stanislav.simek@autoeder.cz
  • Zástupce vedoucího servisu, přejímací technik
  • Michal Kopecký
  • Tel.: +420 359 807 094
  • Mobil.: +420 725 093 018
  • E-mail: michal.kopecky@autoeder.cz
  • Vedoucí oddělení náhradních dílů
  • Lenka Šímová
  • Tel.: 359 807 094
  • Mobil.: +420 608 888 446
  • E-mail: lenka.simova@autoeder.cz
Vedení společnosti, marketing, administrativa
  • Tel.: +420 359 807 094
  • E-mail: vedeni@autoeder.cz
  • Otevírací doba:
    Po - Pá: 8.00 - 18.00
Kontakty
  • Ředitel společnosti
  • Jan Eder
  • Tel.: +420 359 807 095
  • Mobil.: +420 608 114 401
  • E-mail: jan.eder@autoeder.cz
  • Recepční, asistentka prodeje
  • Markéta Krátká
  • Tel.: +420 359 807 094
  • Mobil.: +420 777 885 258
  • E-mail: Marketa.Kratka@autoeder.cz

Přijďte si pro novou Toyotu

Zásady pro soubory cookie

Tyto internetové stránky používají cookies k uložení vaší konfigurace vozů jen při aktuální návštěvě stránek a webové statistiky. Úplné zakázání souborů cookie ve vašem prohlížeči může způsobit nefunkčnost některých částí těchto internetových stránek.

Jednička ve spolehlivosti TÜV zpráva 2016 Toyota Reliability No.1

Toyota

SVĚTOVÁ

ZNAČKA Č.1