1. Nová auta
  2. Klíčové vlastnosti
1 099 000 Kč

Ikonické prvky

8" displej

Vše co potřebujete na jedné obrazovce

Ať už si chcete poslechnout nejnovější dopravní informace nebo si zazpívat své oblíbené melodie, kompaktní 8” multimediální displej spojuje infotainment a konektivitu do jednoho – zajistí, že během jízdy nebudete nikdy bez aktuálních informací.

Cloudová navigace

Propojená kdekoliv se nacházíte

Zůstaňte ve spojení s vnějším světem díky systému cloudové navigace ve vozidle. Během jízdy dostávejte aktualizace map, silnic a dopravních informací v reálném čase, což vám i vašim cestujícím zajistí hladší cestu.

7" obrazovka

Mějte zásadní informace přímo na dohled

Barevný informační displej TFT vám poskytuje základní informace v živé grafice s vysokým rozlišením. Jeho poloha v zorném poli řidiče zajišťuje, že informace jsou snadno rozpoznatelné během jízdy.

Nabíjení

Palubní nabíječka 11 kW AC, 150 kW DC

Elektrická jízda je snadná díky dvěma bezproblémovým způsobům dobíjení vozidla. Vyberte si mezi standardní nabíječkou (11 kW AC) pro nabíjení z wallboxu nebo rychlonabíječkou (150 kW DC) díky které dokážete nabít váš vůz z 0 - 80% do půl hodiny, zatímco si vychutnáte svou kávu.

18" litá kola

Buďte nepřehlédnutelní

Sportovně elegantní 18” kola z lehké slitiny a designem s 5 dvojitými paprsky jsou připraveny vzít vás na bezproblémový zážitek z jízdy – z velkého města, přes rozlehlé dálnice a ještě dál.

Adaptivní tempomat

Udržujte zvolenou rychlost a odstup, aniž byste se dotkli pedálů

Udržujte bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu pomocí inteligentního adaptivního tempomatu, který zpomalí vaše vozidlo až do zastavení a zrychlí vás zpět na cestovní rychlost, jakmile je silnice volná.

Zadní kamera

Nepostradatelný pomocník

Zachytí vše, co potřebujete vidět ve zpětném pohledu, vyhněte se případným kolizím a couvejte s jistotou.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/cz/cs?path=highlights/7fb7f6d1-dbbc-4886-98ea-d1856e3815db with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://toyota.autoeder.cz/nova-auta/bz4x/klicove-vlastnosti","configure":"","specs":"https://toyota.autoeder.cz/nova-auta/bz4x/specifikace"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://toyota.autoeder.cz/nova-auta/bz4x/klicove-vlastnosti","configure":"","specs":"https://toyota.autoeder.cz/nova-auta/bz4x/specifikace"}}}}